مکان گردشگری جهان

۳ مکان گردشگری جهان

۳ مکان گردشگری جهان – مکان های دیدنی جهان | پرستو پرواز قرن

 مناطق زیبای طبیعی در کنار سازه های بدیع انسانی جاذبه های گردشگری بسیاری از نقاط جهان به شمار می رود. در نوشته زیر ۱۰ مکان جالب و ۱۰ مکان گردشگری عجیب جهان  که هر ساله هزاران گردشگر را به خود جذب می کند مشاهده می کنید

که جزو ۳ مکان گردشگری جهان و مکان های دیدنی جهان محسوب می شوند

۱-رستوران زیر دریایی، جزیره ی رنگالی در کونراد مالدیو

با رفتن به این رستوران می توانید غذای خود را در عمق ۵ متری از سطح اقیانوس و بر روی صخره های مرجانی میل کنید. رستوران ایتا که به سبک آکواریوم طراحی شده تنها رستوران زیر دریایی جهان است که کاملاً از شیشه ساخته شده و میهمانان این رستوران می توانند در حین صرف غذا از تماشای مناظر زیر آب به طور ۳۶۰ درجه، لذت ببرند. منوی غذا ها در رستوران ایتا که در زبان محلی به معنی مروارید است، ترکیبی از غذا های بومی مالدیو و غذا های غربی را ارائه می کند که ایده ی جالب و جدیدی را ایجاد کرده است. صرف غذا در این رستوران تجربه ی منحصر به فردی خواهد بود چرا که حالا انسان درون تنگ ماهی قراردارد و ماهی ها دور آنها .

restaurantes-raros

 

۲- هتل رستوران گروتا پالازس در ایتالیا

این رستوران زیبا که از دل صخره های آهکی کنده شده منظره ی دریای آدریاتیک را در پیش رو دارد. رستوران گروتا پالازس در پولینانو آماره و در محلی قرار گرفته که به جرات می توانیم بگوییم مشابه آن در هیچ جای جهان وجود ندارد. این محل قرن ها است که بازدیدکنندگان را مسحور زیبایی خود کرده است. و می توان آن را یکی از ۱۰ مکان گردشگری جهان که جزو مکان های دیدنی جهان هستند دانست .

رستوران گروتا پلازس

 

 

۶- هتل برفی در قطب شمال

همه ما انسان ها که تجربه رفتن به قطب شمال را نداشته ایم شاید در فیلم ها و انیمیشن ها این سبک خانه های اسکیمو هارو دیده باشیم و شاید روز و لحظه ای بوده که میل به تجربه آن را در خود حس کرده ایم .هزاران سال قبل انسانها در قطب شمال سرگردان بودند و از همان زمان هم می دانستند که مسیر دریاچه ی لتوجاروی بهترین مسیر منطقه است. این مردمان برای ما نشانه ای به یادگار گذاشتند تا این محل را به خاطر داشته باشیم، و آن سر یک گوزن شمالی است که برای تزئین قایق های عصر حجر استفاده می شده است. هتل برفی قطب شمال در همین محل و درست همان جایی که مسافران باستانی اتراق می کردند ساخته شده است که به همین دلیل تاریخی و جذابیت خود هتل و تجربه آن باعث شده که این هتل یکی از ۱۰ مکان گردشگری جهان و مکان های دیدنی جهان هستند به حساب آید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.